Tire’de yaşayan her beş kişiden birine hizmet verildi

Tire İlçe Nüfus Müdürlüğünce 2018 yılı içinde yaklaşık 18 bin kişiye Yeni Tip Kimlik, Yeni Tip Ehliyet ve Pasaport verildi.

Tire’de yaşayan her beş kişiden birine hizmet verildi
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Tire Kaymakamlığı İlçe Nüfus Müdürlüğü verilerine göre 2018 yılı içerisinde yeni kimlik almak için yapılan başvurularla 13 bin 72 nüfus cüzdanı, 3 bin 690 ehliyet ve 949 pasaport ile toplamda 17 bin 711 vatandaşa hizmet verildi.

Tanrıseven, “Kimlik Ve Ehliyetlerimizi Yenileyelim"     

Kaymakam Tanrıseven, İlçe Nüfus Müdürlüğünü ziyaret ederek kendisinin kimlik, ehliyet ve pasaport değişikliğini gerçekleştirdi.  Kaymakam Tanrıseven, kimlik ve ehliyetlerini değiştirmeyen vatandaşlara da değiştirmeleri için çağrıda bulundu.

İlçe Nüfus Müdürlüğüne, Kimlik ve Ehliyetlerini değiştirmek için randevu alarak gelen vatandaşlarla da sohbet eden Tanrıseven, “Yeni, kullanışlı ve modern Ehliyet ve Kimliklerinizi son güne bırakmadan edindiğiniz için sizleri kutluyorum” dedi.

Kaymakam Tanrıseven'den Taltif, İl Nufüs Müdürü Asa'dan Ziyaret  

Başarılı bir çalışma süreci geçiren İlçe Nüfus Müdürlüğü personelini de tebrik eden Kaymakam Tanrıseven personeli başarı belgesi vererek taltif etti. Ödül töreninde İl Nüfus Müdürü Yurdanur Asa da Tanrıseven’e eşlik etti. Halka hizmetin Hakk’a hizmet olduğunu belirten Tanrıseven personele bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi.

Kaymakam Tanrıseven’i makamında ziyaret eden İl Nüfus Müdürü Yurdanur Asa “Ziyaretimin böyle bir törene denk gelmesinden son derece mutluyum. Özverili personelimizi başarı belgesi ile ödüllendiren Sayın Kaymakamımıza da teşekkür ediyoruz” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214