Tire Ülkü Ocaklarından Çakıroğlu için pilav hayrı

Tire Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı, 2015 senesinde PKK’lı hainler tarafından şehit edilen Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu unutmadı.

Tire Ülkü Ocaklarından Çakıroğlu için pilav hayrı

HABER:DİLEK AYVALI

Tire Ülkü Ocakları, Ege Üniversitesi’nde (EÜ) 2015 yılında PKK’lı teröristlerin saldırısında şehit düşen Edebiyat Fakültesi Tarih Bölümü 4’üncü sınıf öğrencisi Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun ölümünün 7. yıldönümü nedeniyle pilav hayrında bulundu.

İbn-i Melek Caddesindeki Tire Ülkü Ocakları binası önünde gerçekleştirilen etkinliğe AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, MHP Tire İlçe Başkanı Arif Demirkan, Ülkü Ocakları Tire İlçe Başkanı Yiğit Çetinkal, Ülkücüler ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Etkinlikte konuşan Ülkü Ocakları Başkanı Yiğit Çetinkal, "Bugün burada Ülkücü Şehidimiz Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nu anmak için bir aradayız. Bu kutlu dava 5 bin 200 şehit verdi.  Fırat Yılmaz Çakıroğlu bu kutlu davanın son şehididir. Hakk’a koşan Fırat Yılmaz Çakıroğlu’nun acısı halen yüreğimizde kor gibi yanıyor. Başta Fırat Yılmaz Çakıroğlu olmak üzere bu vatan için toprağa düşen tüm şehitlerimizi rahmet, minnet ve saygıyla anıyorum. Ruhları şâd olsun” dedi.

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2022, 15:19

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284