TİRE SALI PAZARINDA YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ

TİRE SALI PAZARINDA YOĞUN GÜVENLİK ÖNLEMİ
banner267

HABER:DİLEK AYVALI

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler Salı Pazarı'nda tedbiri elden bırakmıyor.   

Gün boyu Pazar yerinde devriye gezen ekipler Koronavirüs tedbirleri kapsamında vatandaşların alınan önlemlere uyup uymama konusunda çalışmalarını titizlikle sürdürürken, son zamanlarda da hırsızlık, dolandırıcılık, yan kesicilik gibi olayların artmasıyla birlikte hırsızlara yönelik Tire Salı Pazarı'nda güvenlik önlemlerini arttırdı.

Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri hırsızlara göz açtırmıyor

Koronavirüs önlemlerine sıkı denetim

Virüsün görülmeye başladığı ilk günden beri Salı Pazarında sıkı denetim yapan ekipler, sabahın erken saatlerinde başladığı denetimleri pazar bitimine kadar sürdürüyor. Farklı bölgelerde gruplar halinde gezen Polis ekipleri kurallara uymayan Pazarcı esnafı ve alışveriş için pazar yerine gelen vatandaşları tek tek tespit edip gerekli işlemi uyguluyor. Ekiplerin çalışmaları bugün de devam ediyor.

HIRSIZLARA DA GEÇİT YOK

Pandemiyle mücadele eden ekipler bir taraftan da yan kesici ve hırsızların peşinde, Tire İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri olası bir hırsızlık durumunda anında müdahale etmek için Salı Pazarı’nda gün boyu devriye atarak hırsızlara ve yan kesicilere göz açtırmıyor.

Türkiye'nin en büyük açık hava pazarları arasında olan Tire Salı Pazarı'na her hafta binlerce vatandaş geliyor. Çevre İlçelerden de her hafta yüzlerce vatandaşın geldiği Salı Pazarı'nda geçmiş zamanlarda yaşanan hırsızlık olaylarını en az seviyeye indirmek için Tire Emniyeti yoğun bir mesai harcıyor. Kadir Şen'in göreve gelmesiyle pazar yerindeki denetimleri sıklaştıran Polis ekipleri gün boyu Pazar yerinde devriye geziyor.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214