‘’Tire programlarını iptal etmeleri bu edepsizliğin üzerini örtemez’’

Falakalı, "CHP, kurumsal olarak tüm kadınlarımızdan özür dilemesi gerekirken, İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’ı da görevden almalıdır.’’ dedi.

‘’Tire programlarını iptal etmeleri bu edepsizliğin üzerini örtemez’’

HABER:DİLEK AYVALI

AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, mevkidaşı Hakan Şenoyar’ın kadın üzerinden yaptığı paylaşım nedeniyle, günlerdir Tire programı yapacağını duyuran CHP Genel Sekreteri Selin Sayek Böke ile CHP İl Başkanı Deniz Yücel’in Tire programını iptal ettiğini iddia ederek yapılan hadsizliği kabullendiklerinin göstergesi olduğunu belirtti. Falakalı, "CHP kurumsal olarak tüm kadınlarımızdan özür dilemeli ve Şenoyar'ı görevden almalıdır." dedi.

CHP Tire İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’ın sosyal medyadan paylaştığı habere dikkat çekmek için yarı çıplak kadın görseli kullanmasının yankılarının hala sürdüğünü ifade eden AK Parti Tire İlçe Başkanı Mert Falakalı, CHP Genel Sekreteri ve İzmir Milletvekili Selin Sayek Böke ve CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’in günlerdir, Tire’de, bugün, program yapacağını duyurduğunu, ancak programı iptal ettiklerini belirterek, ‘’CHP’li mevkidaşım Hakan Şenoyar’ın hadsiz ve seviyesiz paylaşımı sonrası, dün, bunu gündeme getirdik ve haklı olarak her kesimde Şenoyar’ın hatalı olduğu söylendi. Şenoyar kendini savunurken, CHP İl Başkanlığı kanadından bir ses çıkmadı. Ancak, bugün, Tire’de, Sayın Böke ve Sayın Yücel’in yapacakları programı iptal etmesi, Tire’ye gelecekleri yüzlerinin olmadığını, yapılan hatayı kabullendiklerini gösterdi. Tire’mize gelmeyerek, bu yapılan edepsiz ve hadsizliğin üzeri örtülecek sanmasınlar. Kimse bu yapılanın unutulacağını düşünmesin. CHP, kurumsal olarak tüm kadınlarımızdan özür dilemesi gerekirken, İlçe Başkanı Hakan Şenoyar’ı da görevden almalıdır.’’ dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214