Tire'de Hemşireler unutulmadı

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran, Hemşireleri ve Engelli vatandaşları ziyaret etti

Tire'de Hemşireler unutulmadı

Dilek Ayvalı

Tire Belediyesi çalışanları Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran adına 12- 18 Mayıs Hemşireler haftası nedeniyle Tire’de görev yapan hemşirelere ziyaret gerçekleştirdi.

Tire Belediye çalışanları Tire Devlet Hastanesi Başhemşiresi ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Fatoş Yürürdurmaz'ı, tüm hemşireler nezdinde tebrik ederek, kendisine tatlı ve karanfil takdim etti. Ayrıca Tire Devlet Hastanesi, Toplum Sağlığı Merkezi, Sağlık Ocakları ve Tire Belediyesi’nde görev yapan tüm hemşirelere karanfil takdim edilerek tatlı ikramında bulunuldu.

BAŞKAN DURAN ‘’YAPTIKLARI FEDAKÂRLIKLAR UNUTULMAZ’’

Hemşirelik haftası ile ilgili açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran mesleğin önemine de vurgu yaparak, "Özellikle küresel bir tehdit haline dönüşen korona virüs salgının yayılmasını önlemek amacıyla gece gündüz demeden, insan hayatı kurtarmak için ailesinden ve sevdiklerinden fedakârlık ederek görevini layıkıyla yerine getiren bütün hemşerilerimize ne kadar teşekkür etsek az. Onların fedakârlıkları, emekleri ve gayretleri asla unutulmayacaktır’ ’dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2020, 18:47

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234