TİRE BELEDİYESİ KÖYLERDE MEYDAN DÜZENLEMELERİNE DEVAM EDİYOR

Tire Belediyesi Kırsal mahallelerde çalışmalarına devam ediyor. 2021 yılından bu yana 35 köyde tuvalet yapım ve yenileme, 12 köyde meydan düzenlemesi ve 1200 m3 istinat duvarı yapan Tire Belediyesi, 2022 yılında da hizmetlerini sürdürüyor.

HABER:DİLEK AYVALI

Geçtiğimiz gün Akyurt Mahallesinde çalışmalarını sürdüren ekipler mahallede çevre ve meydan düzenleme çalışmalarına devam ediyorlar.

VATANDAŞLARDAN BAŞKANA TEŞEKKÜR

Akyurt Mahallesinde çalışmaları gören vatandaşlar Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer'e teşekkür ettiler. Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran; " Tire Belediyesi olarak imkanlarımız ölçüsünde kırsal mahallelerimize hizmet etmeye devam ediyoruz. Tabiki 66 kırsal mahalleye bir anda yetişmemiz imkansız. Bir plan dahilinde ve gücümüzün yettiği ölçüde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bu kapsamda Akyurt mahallemizde bulunan eksiklikleri arkadaşlarımız tamamladılar. Meydan düzenlememiz de devam ediyor. Mutlu insanların yaşadığı güzel bir Tire için çalışıyoruz." Dedi

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284