Ticaret Odası’nda bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Ödemiş Ticaret Odası’nda İstihdam Seferberliği ve İstihdamda Teşvikler konulu bilgilendirme toplantısı düzenlendi

Ticaret Odası’nda bilgilendirme toplantısı düzenlendi

HABER:GÜLÇİN ÖNEM
Ödemiş Ticaret Odası toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya İzmir İl SGK Müdürü Ekrem Gülcemal, Ödemiş İlçe Sosyal Güvenlik Kurumu Müdürü Ayhan Ataş ve İŞKUR İzmir Temsilcisi Anıl Tamburacı katılarak bilgilendirmelerde bulundular. Toplantıya Ödemiş Ticaret Odası üyeleri ve serbest muhasebeci ve mali müşavirlerde yoğun katılım gösterdiler.

“İşbaşı Eğitim Programı” ve “09.02.2017 tarih 687 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname” ile çıkarılan Teşvik Programlarının içerikleri, katılım şartları ve işverene sunduğu destekler katılımcılara bildirildi. Toplantı katılımcıların yoğun soru ve cevaplar ile devam etti.

“İstihdam Seferberliği” başlığı altında çıkarılan teşvikleri ve programların işçi ve işverenlere faydalarını açıklayan, İŞKUR ile birlikte yürütülen kampanyaların katılım koşullarını ve ne gibi şartlar içerdiğini de anlatan İzmir İl SGK Müdürü Ekrem Gülcemal, “İstihdam seferberliği için tüm işverenlerin devletin sunduğu imkanlardan faydalanmasını bekliyoruz. Biz SGK olarak her zaman sorularınızı cevaplamak ve taleplerinizi değerlendirmek için yanınızdayız. Sizlere birebir bilgiler aktarabilmek için sahalara indik. İlerleyen günlerde de bilgilendirme toplantıları için tekrar sizlerle buluşacağız. Bize bu fırsatı sağlayan Ödemiş Ticaret Odası Yönetimi’ne ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum.”

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 18:52

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234