Su kesintileri olmaması için önlem alınması konusunda yetkilileri uyardı

Meclis Üyesi Kınlı, Kurban Bayramı’nda Ödemiş’te su kesintileri olmaması için önceden önlem alınması konusunda yetkilileri uyardı.

Su kesintileri olmaması için önlem alınması konusunda yetkilileri uyardı
banner267

Dün 4 maddelik gündemle toplanan Ödemiş Belediye Meclisi Temmuz Ayı toplantısında dilek ve temenniler bölümünde söz alan MHP Belediye Meclis Üyesi Ceyhun Kınlı yaklaşan Kurban Bayramı öncesi ve bayram günü yaşanabilecek susuzluk sorununa karşı yetkilileri uyardı ve şimdiden tedbir almaya davet etti.

Geçtiğimiz yıl Kurban Bayramında bayram boyunca vatandaşların mağdur olduğunu dile getiren Kınlı, “Bu yıl aynı sıkıntıyı yaşamayalım” dedi.

Bıçakçı Mahallesi yol sorunu çözülmeli

Aynı zamanda Bıçakçı Mahallesi yaylasında bulunan 8 km'lik yolun da bir an önce asfaltlama çalışmasının yapılması için Büyükşehir Koordinatörü Hikmet Güriş ile görüştüğünü ihalesinin yapıldığını öğrendiğini aktaran Kınlı, Belediye Başkanı Mehmet Eriş'e, “Bu yolu yaklaşık 40 hane her gün kullanıyor. Bilhassa Cumartesi Pazar artan nüfus ile birlikte yola ihtiyaç daha da artıyor” diyerek Bıçakçı Mahallesinin yol sorununun giderilmesini istedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214