SELÇUK BELEDİYESİ “TEK NOKTA” İLE HER MAHALLEDE

Selçuk’ta “Tek Nokta Hizmet Birimi” hayata geçiyor. Selçuk Belediyesi, mobil araç ile faaliyet gösterecek olan Tek Nokta Hizmet Birimi ile 2021 yılında belediyeciliği Selçuk’un mahallelerine taşıyor.

SELÇUK BELEDİYESİ “TEK NOKTA” İLE HER MAHALLEDE

Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel’in her zaman önem verdiği çözüm odaklı belediyecilik uygulamaları kapsamında hayata geçecek olan proje ile artık vatandaşlar her türlü istek ve sorunlarını belirlenen gün ve saatte kendi mahallesine gelen “Tek Nokta Hizmet Birimi” aracına giderek belediyeye iletecek.

Hizmeti vatandaşın ayağına götürecek, vatandaşın talep ve önerilerini yerinde dinleyecek olan Tek Nokta Hizmet Birimi 2021 yılından itibaren Selçuk’un merkez mahallelerini ve köylerini gezecek. Belirlenen gün ve saatlerde, belirlenen yerlerde vatandaşların istekleri, sorunları Tek Nokta Hizmet Birimi’nde bulunan belediye çalışanları tarafından dinlenecek. Dinlenen sorunlar ve talepler çözüm ekipleri tarafından yerinde incelenerek, ilgili birimlere iletilecek. “Tek Nokta” mobil araç hizmet birimi ile mahallelere gidecek olan Selçuk Belediyesi vatandaşlara daha yakın olacak.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214