Saliha Özçınar’ın genel sağlık durumu iyi

Koronavirüs vakalarının yoğun olduğu Kiraz’da Belediye Başkanı Saliha Özçınar koronavirüs'e yakalandı. Daha önce annesi ve oğlu koronavirüse yakalanan Özçınar bu kez kendi yakalandı.

Saliha Özçınar’ın  genel sağlık durumu iyi

Oğlu Hasan’ın testi pozitif çıkan ve halsizlik, hafif vücut kırgınlığı dolayısıyla evde kendini karantinaya alan başkan Özçınar yaptırdığı Koronavirüs testinin negatif çıktığını duyurmuştu.

Yerelgüç Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Dilek Acar ile görüşen Özçınar, belli aralıklarla önlem amaçlı test yaptırdığını belirterek, oğlu Hasan’ın testinin pozitif çıkmasının ardından mevsimsel grip geçirdiği bu süreçte ilk etapta testinin negatif çıktığını rahatsızlığının artması sonucu tekrar test yaptırdığı ve testin sonucunun pozitif çıktığını söyledi.

Gerekli tedavi sürecinin başladığını belirten Özçınar, bu virüsü atlatmak adına kişilerin elinden geldiğince hijyen kurallarına uymalarını ve bol bol C, D vitamini almalarını söyledi.  Moralini yüksek tuttuğunu söyleyen Özçınar, herkese sağlıklı günler dileyerek dualarını eksik etmesinler dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214