Rıfat Eriş, Sürekli’ye havzanın sorunlarını aktardı, destek istedi

AK Parti İzmir İl Başkan’ı Kerem Ali Sürekli Ödemiş Ticaret Odasını ziyaret etti.

Rıfat Eriş,  Sürekli’ye havzanın sorunlarını aktardı, destek istedi
banner267

Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat Eriş, Ak Parti İzmir İl Başkan’ı Kerem Ali Sürekli, Ak Parti Ödemiş İlçe Başkanı Muhammet Şen ve beraberindeki heyeti ağırladı.

Yapılan görüşmede Ödemiş ve Küçük Menderes Havzası için yapılabilecek projeler hakkında görüşlerde bulunuldu.

Ödemiş Ticaret Odası Başkan’ı Rıfat Eriş yapılan görüşme ile ilgili “ Bizler Ödemiş Ticaret Odası olarak, üyelerimizin sorunlarını ve taleplerini dinleyerek, ilgili makamlara iletmeye çalışıyoruz. Bugün yapılan görüşmemizde de sadece üyelerimiz için değil, bölgemizin ticaretine faydalı olabilecek konular üzerine görüşlerimizi ve taleplerimizi ilettim. Özellikle tarım, süs bitkisi , fidancılık ve hayvancılık sektörünün yaşadığı sıkıntıları, ilerleyen zamanlarda oluşabilecek su sorununu ve esnafımızın yaşadığı problemleri ve bu problemler için neler yapılabileceği yönündeki görüşlerimi aktardım. Ödemiş Organize Sanayi Bölgesi çalışmalarında karşılaşılan problemleri konuştum ve onlar için de yapılması gereken görüşmeleri anında ilgili makamları arayarak birlikte çözüm bulmaya çalıştık. İnşallah kısa sürede gerekli adımları atacağız ve bölgemizin sorunlarına çözüm bulacağız. Bugün Sayın İl Başkanımızı ağırlamaktan ve üyelerimizin, bölgemizin sorunlarını bu vesile ile iletmekten dolayı da memnunum.  Ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Ak Parti İzmir İl Başkan’ı Kerem Ali Sürekli yapılan görüşmeden dolayı memnuniyetini dile getirerek Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş’ e teşekkürlerini iletti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214