ÖTO’YA KEREM ALİ SÜREKLİ ZİYARETİ

AK Parti Ödemiş ilçe divan toplantısı için Ödemiş’e gelen AK Parti İzmir İl Başkanı Kerem Ali Sürekli Divan toplantısı öncesi Ödemiş’te bulunan sivil toplum kuruluşları ve Oda Başkanlarına ziyaret gerçekleştirdi.

ÖTO’YA KEREM ALİ SÜREKLİ ZİYARETİ
banner233

 HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Sürekli bu kapsamda İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta ve yönetimi ile AK Parti Kadın Kolları başkanı Asuman Karakayaoğlu ile birlikte Ödemiş Ticaret Odasına ziyaret ederek, oda hakkında bilgiler aldılar. Ziyarette İl Başkanı Sürekli ’yi ve beraberindeki ilçe başkanı kadın kolları başkanını Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ve Yönetim Kurulu Üyeleri H. Selçuk Bütün, Metin Dursun karşıladılar.

 ÖTO Başkanı Rıfat Eriş, “Ödemiş’imizin ve ÖTO üyelerinin taleplerini yetkili mercilere ulaştırma konusunda aktif çalışmalar sürdürdüğünü belirterek imkânlar doğrultusunda sorunlara çözümler bulunmasını talep etti. Organize Sanayi Bölgesinde Tarım Kredi Kooperatifinin yatırıma başlaması ve doğalgaz hattının OSB ‘ye ulaşması konularında gerekli çalışmaların yapılmasını, Bölgedeki yer altı sularının azalmasından kaynaklı her geçen gün artan su ihtiyacının çözülmesi amacıyla gerekli çalışmaların yapılması, İhracat için Dış Ticaret Standart Kontrol Şubesinin Ödemiş’e açılması ve bu sayede ihracat yapmak isteyenlere kolaylık sağlanması, Ödemiş Sgk Kurumunda personel sayısının arttırılmasına yönelik çalışma yapılması, İzmir Kalkınma Ajansı’nın bölgemize yönelik yatırımlarının artması gibi çeşitli konularda taleplerini dile getirdi.

 İzmir AK Parti İl Başkanı Kerem Ali Sürekli de iletilen talepler doğrultusunda gerekli telefon görüşmelerini hemen gerçekleştirerek, Ödemiş için yapılabilecekler konusunda çalışmaları başlattığını belirtti. İlçelerden gelen taleplere çok önem verdiklerini, İlçeler sayesinde İzmir’in bir bütün olarak kalkınabileceğini vurguladı. Ellerindeki imkânları bölge sorunlarını çözmeye yönelik değerlendirmenin olumlu sonuçlar doğuracağını dile getirdi. Dile getirilen sorunlar hakkında gerekli notlar alınarak çalışmaların başladığını bildirdi.

Oda ziyaretleri sonrası Kerem Ali Sürekli ve beraberindekiler AK Parti Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Asuman Karakayaoğlu’nun evine geçerek, burada AK Parti teşkilatının kurucu üyeleriyle bir araya geldi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234