ÖTO’DAN ÖĞRENCİLERE YARDIM

Ödemiş Ticaret Odası 912 Öğrenciye eşofman yardımında bulundu.

ÖTO’DAN ÖĞRENCİLERE YARDIM

Ödemiş Ticaret Odası geleneksel olarak yaptığı eğitim yardımlarına bu yılda 912 öğrenciye eşofman takımı yardımı yaparak devam etti. Her yıl olduğu gibi bu eğitim-öğretim yılında da Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin Ödemiş Ticaret Odasına sağladığı destekle, temin edilen eğitim yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Ödemiş’te ilköğretim okullarında eğitim gören 912 öğrenciye dağıtılmak üzere Eşofman Takımları Ödemiş Milli Eğitim Müdürlüğü’ne, Kiraz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne yönetim kurulu üyeleri aracılığı ile teslim edildi.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş; “912 öğrenciye dağıtılmak üzere eşofman takımları Ödemiş Milli Eğitim, Kiraz İlçe Milli Eğitim ve Beydağ Milli Eğitim Müdürlüğü’ne bağlı okullarda okuyan öğrencilere Odamızca teslim edildi. İhtiyaç sahibi öğrenciler okul müdürleri ve Milli Eğitim Müdürlükleri tarafından belirlendi. Ve dağıtımı da buna göre yaptık. İhtiyaç sahibi herkese ulaşmaya çalıştık. Eğitim öğretime her yönden destek olmaya çalışıyoruz.  Çocuklarımızın ihtiyaçlarını gidermek adına, bu yardımları yapacağız. Bizim birinci önceliğimiz insana yapılan yatırımdır. Amacımız çocuklarımızın sağlıklı bir şekilde iyi şartlarda yetişmesi için, eğitim ve öğretimine devam etmesi için gerek altyapı gerek fiziki olarak okulların hazırlanmasıdır. Öğrencilerimizin gözlerindeki ışıltıyı görmek bize en büyük mutluluktur. Tüm öğrencilerimize okul hayatında başarılar temenni ediyor ve eşofman takımlarını iyi günlerde kullanmalarını diliyoruz” ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234