Ortaokulda Kütüphane açıldı

2014 Yılında Ağrı’da Özel Harekât ekibinin içinde bulunduğu zırhlı aracın şarampole devrilmesi sonucu yaşamını yitiren Ödemişli Polis Memuru Gökhan Kirazlı’nın adının verildiği 12 derslik ve 360 öğrenci kapasiteli Ortaokulda Kütüphane açıldı.

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Kütüphane açılışına Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri, Okul müdürü, öğretmenler ve öğrenciler katıldılar.

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy açılış öncesi yaptığı konuşmada şunları kaydetti, “Öncelikle ben Öğrencilerimize, velilerimize ve Mahalle sakinlerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Bugün burada Cumhurbaşkanımızın talimatlarıyla, Milli Eğitim Bakanlığımızın kütüphanesiz okul kalmasın projesi kapsamında ilçemizde okullarımıza kazandıracak olduğumuz 24 tane kütüphane ve kitaplığından birisi olan Şehit Polis Gökhan Kirazlı ortaokulumuzun kütüphanesi açılışını gerçekleştireceğiz. Hep beraber burada ben emeği geçen okul müdürümüze, Milli Eğitim Müdürümüze teşekkür ediyorum. Okulumuza 5000 tane kitap temin edildi. Bu konuda bizlere destek olan Ödemiş Ticaret Borsasına, Hayırseverlere de teşekkür ediyorum. Okulumuzun kitaplığı ve rafları da Endüstri Meslek Lisesi tarafından okulumuza kazandırıldı. Onlara da teşekkür ediyorum. Çocuklarımız için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. İnşallah güzel kitaplar okursunuz. Bir de zeka oyunları bölümümüz var. Oraya da hep beraber kullanacağız. Ben emeği geçenlere teşekkür ediyorum. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi

.

Güncelleme Tarihi: 23 Aralık 2021, 16:41

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER