Ödemiş’te Türk Telekom bayisi açıldı

İşletmeciliğini Adile Işıktaş’ın yaptığı Işıktaş İletişim Türk Telekom bayii Ödemiş Saraçoğlu Caddesi no: 46/ B’de hizmete açıldı.

Ödemiş’te Türk Telekom bayisi açıldı
banner267

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Açılışa Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem, AK Parti Ödemiş ilçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta,  MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Mehmet Kiremitçi, CHP Kadın Kolları Başkanı Sezer Türkmenoğlu, Ödemiş Belediye Meclis üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

Ödemiş Belediye Başkanım Mahmut Badem açılıştaki konuşmasında, “Bugün benimde uzun yıllar hizmet verdiğim bir kurumun Ödemiş’teki en büyük temsilciliğinin açılışını yapacağız. Günümüz İletişim çağı, günümüz insanlarımızın birbirlerine internet üzerinden ulaştığı ve tüm ihtiyaçlarını buradan gördüğü bir gün yaklaşık 15 yıl önce internettin hayatımıza yeni yeni girdiği günlerde bugünler için söylemişler internetti iyi kullanamıyorsanız. Ekmek dahi alamayacaksınız diyorlardı şimdi o günlere geldik. Artık nöbetçi fırın ya da nöbetçi eczane değil nöbetçi telefoncuya ihtiyacımızın olduğu dönemdeyiz. İnsanlarımızın vazgeçilmezi olan bir kurumu hep birlikte açacağız. İşyerimizin pırıl pırıl bir mekân olduğunu düşünüyorum. Değişen konseptte göre yeni düzende bir mekân açacağız. Hayırlı uğurlu olmasını diliyorum Allah utandırmasın bol kazançlar diliyorum. İnsanlarımıza hizmet sektöründe ne kadar yatırırsanız o kadar başarılısınız demektir. Türk Telekom’da bu anlamda hizmet kalitesini biraz daha artırmayı planlıyor. İnşallah biraz daha artıracaktır” dedi.

Açılış konuşması sonrası kurdeleyi Ödemiş Belediye Başkanı Mahmut Badem kesti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214