Ödemiş’te Şık Bir Mekân, “ROKA”

İşletmeciliğini Mustafa Hardal, Mehmet Özer Şentürk ve Özgür Akşahan’ın yaptığı Roka food&drink cafe Gölcük Mahallesi Atatürk Caddesi üzerinde açıldı.

Ödemiş’te Şık Bir Mekân, “ROKA”
banner267

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Açılışa Millet İttifakı Ödemiş Belediye Başkan adayı Mehmet Eriş ve Belediye Meclis üyesi adayları,  Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, Ufuk Aykol ve çok sayıda davetli katıldı.

Roka işyeri Ortaklarından Mustafa Hardal, “Restoran hayalimizi gerçekleştirmek adına, açtığımız bu işyerimiz ile aniden önemli bir misafir geldiğinde yaşanan şık bir restoran bulma telaşını çözüme kavuşturduk. Ödemiş’te bulunan iş ve aile yemeği için tercih edebileceğiniz en şık restorantı Ödemişli vatandaşlarımızla buluşturmanın mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. İş görüşmeleri veya proje görüşmeleri her an olabiliyor ve bu görüşmelerin de iyi bir akşam yemeği eşliğinde yapılması tercih ediliyor. Stresli bir toplantı sonrasında rahatlama, yeni iş anlaşması sonrası kutlama, sunum arası kısa bir mola, çalışanlara motivasyon ortamı sağlayarak, aileleriniz ile birlikte gelebileceğiz. Şık bir mekân yarattık” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214