Ödemişli Genel Başkan’dan Muhtarlar Derneğine Ziyaret

Kurucu Genel Başkanlığını Ödemişli siyasetçi Bülent Karabulut’un yaptığı ve Türkiye’de 108. siyasi parti olarak siyasi hayatına başlayan Milli Türkiye’m Hareketi Genel Başkanı Bülent Karabulut ve Genel Başkan Yardımcısı Şinasi Urcan Muhtarlar Derneği Başkanını ziyaret ettiler.

Ödemişli Genel Başkan’dan Muhtarlar Derneğine Ziyaret

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Milli Türkiye’m Hareketi Partisi Genel Başkanı Bülent Karabulut, “Muhtarlarımızın bu Özel gününde Ödemiş Muhtarlar Derneği Başkanımız Sayın Nihat Savuranı ziyaret ettik.  Muhtarlık Demokrasinin olmazsa olmazı. Kilit taşıdır. Siyasi Partilerin logosunda parti logosu bulunur ama Muhtarlarındakinde bulunmaz çünkü neden Cumhuriyet kurulmadan önce muhtarlık seçimleri vardı. 1833 Yılında ilk muhtarlık seçiminde Kastamonu’nun Taşköprü’sünde muhtarlık seçimleri yapıldı. O tarihten bu yana kadar demokrasinin kilit taşı gördüğümüz değerli muhtarlarımızın muhtarlar gününü kutluyorum. Tüm Türkiye’mize de hayırlı olmasını diliyorum. İyi kide muhtarlarımız var” dedi.

Milli Türkiye’m Hareketi Partisi Genel Başkanı Bülent Karabulut daha sonra muhtarlar derneği başkanı Nihat Savurana Türk Bayrağı Hediye etti.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284