Ödemişli 2 firma Türkiye 100 ödüllerinde

Türkiye 100 Ödülleri 22 Aralık 2020 Salı günü sahipleriyle buluştu. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB), TEPAV ve TOBB ETÜ’nün katkılarıyla düzenlenen TOBB Türkiye 100 Ödül Töreni’nde, Türkiye'nin 2016-2018 dönemindeki satış geliri artış hızı sıralamasına göre en hızlı büyüyen ilk 100 şirketi kamuoyuna ilan edildi.

Ödemişli 2 firma Türkiye 100 ödüllerinde

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan’ın da katıldığı webinar üzerinden gerçekleştirilen ödül törenine Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş ‘de katıldı.

Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat ERİŞ, Oda üyelerinden iki firmanın da Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 firmasının ödüllendirildiği törende ödül alınmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Ülkemizin ve tüm dünyanın yaşadığı bu zorlu süreçde vergi ödeyerek, ihracatını yaparak ülkemize en önemli katkıları sağlayan Zeki Mert İpek Fantazi Kumaş Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti.,Özen-Taş Hafriyat Temizlik Hizmetleri Yapı İnşaat Malzemeleri Taahhüt İşleri Sanayi Ve Ticaret Ltd. Şti. firmalarına canı gönülden tebrik ve teşekkürlerini iletti. Yaşanan zor süreçleri en az hasarla atlatmak ve ekonomilerini daha iyiye taşımak için değişen çağa ayak uydurmak en önemli önceliklerden, bizleri gururlandıran bu iki Ödemiş firmamızın başarılarının devamını dileriz

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234