Ödemiş’in köklü firmalarından Hidroseç ihracata başladı

İş makineleri sektöründe bir dünya markası olma yolunda ilerleyen Hidroseç, geçtiğimiz gün İsrail’e 12 adet traktör arkası mini kazıcı beko sevkiyatını gerçekleştirdi.

HABER:BURCU TUNÇ

Firma ortaklarından finans sorumlusu Hüseyin Yıldız Yerel Güç’e yaptığı açıklamada, “Traktör üzerine monteli ön yükleyici ve mini kazıcı, çöp kamyonu mobil vinç üretimi yapmaktayız. Yaklaşık 30 personelimizle çalışıyoruz. Ekibimiz olmazsa iş çıkaramayız. Uyumlu bir ekibimiz var ve kendilerinden memnunuz. Ekonomik krizin yükseldiği şu günlerde İsrail'e bir ihracat gerçekleştirdik. Bundan dolayı mutluyuz” dedi.

Hidrolik iş makineleri ve aparatları üretiminde sektörde 35 yıllık tecrübeye sahip olan Hidroseç Hidrolik aksamlar da üstün deneyim birikime ve bilgiye sahip olarak gelişen ürün gamı ile birlikte yurtiçi ve yurtdışında adından güvenle bahsedilen ve tecrübe ile inovasyonun kesiştiği bir ağır sanayi markası haline geldi. 

Ege Bölgesindeki müşterilerine hizmet sağlayan Hidroseç, zaman içinde gelişen kataloğu, 50’ye yakın ürün gamı ile bölgesel ve ulusal çapta talepleri karşılıyor. Hidroseç fuarlar vesilesi ile uluslararası ilgi çekerek, ihracat yapan seviyeye ulaştı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284