Ödemiş Ticaret Odasından öğrencilere tablet

Ödemiş Ticaret Odasından öğrencilere tablet
banner267

Bugünün küçük parmakları bir gün Türkiye’nin geleceğine imza atacaklar. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) tarafından hayata geçirilen #tobbküçükparmaklar projesi kapsamında Ödemiş Ticaret Odası olarak ihtiyaç sahibi öğrencilerimize tablet bağışında bulunuldu.

  TOBB öncülüğünde, Türkiye genelinde pandemi sürecinde uzaktan eğitim gören ve maddi imkanı olmayan 30 bin öğrenci için “Tabletsiz Öğrenci Kalmasın” hedefiyle yola çıkılarak, başlatılan kampanyaya Ödemiş Ticaret Odası iş birliğinde ihtiyaç sahibi öğrencilere ulaştırılmak üzere klavyeli tabletler temin edildi.

  Tablet yardımları, Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat ERİŞ, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin GENGÖRÜ, Kiraz Milli Eğitim Müdürü Mehmet AK ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Akif KIYAK katılımlarıyla ile imzalanan protokollerle teslim edildi.

  Ödemiş Ticaret Odası Başkanı Rıfat Eriş, ‘Sosyal sorumluluk bilinciyle, her yıl ihtiyaç sahibi öğrencilere TOBB desteği ile çeşitli eğitim yardımı yapıyoruz. Bu yıl yine Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin öncülüğünde pandemi sonrası değişen hayat alışkanlıklarımız ve yaşam şekillerimize ayak uydurmak amacıyla tablet yardımı kampanyasına katıldık. İhtiyaç sahibi öğrencileri tabletler ile buluşturarak eğitimden geri kalmamalarını sağlamak istiyoruz.’ dedi.

 Ödemiş, Kiraz ve Beydağ İlçe Milli Eğitim Müdürleri salgın sürecinde tablet ya da bilgisayarları olmadığı için uzaktan eğitime katılma imkânı bulamayan öğrencilere yapılan bu desteği çok değerli bulduklarını belirterek teşekkürlerini ilettiler.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214