Ödemiş Ticaret Borsası’ndan gıda yardımı seferberliği

Hazırlanan gıda paketleri İhtiyaç sahiplerine ulaştırılıyor

Ödemiş Ticaret Borsası’ndan gıda yardımı seferberliği
Ödemiş Ticaret Borsası Ramazan ayı nedeniyle maddi durumu iyi olmayan bin aileye gıda erzak paketi dağıttı. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin destek verdiği yardımlar, Ödemiş Ticaret Borsası meclis üyeleri ve personeli aracılığı ile ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılıyor.

Ödemiş Ticaret Borsası, Ramazan ayında kurulan Ödemiş Belediyesi iftar çadırlarının iki günlük tüm ihtiyaçlarını karşıladı. Belediye tarafından kurulan iftar çadırlarına günde yaklaşık 4500 kişi katılım sağlıyor.

Ramazan ayının yardımlaşma ve paylaşım ayı olduğuna vurgu yapan Ödemiş Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı A. Latif AKA, “TOBB’nin sağladığı kaynağı,  hassas davranarak ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırdık. TOBB’nin katkılarıyla hazırlanan erzak paketleri ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızı incitmeden yerlerine ulaşıyor. Ödemiş’teki yerel firmalara yollanan tekliflerle hazırlanan erzak paketlerinde 11 farklı ürün var. İhtiyaç sahibi vatandaşlara yardımların ulaşması için en hassas şekilde çalışıyoruz. Yardımlarımız TOBB’nin de desteğiyle devam edecek. Ramazan ayının ruhuna uygun birlik, beraberlik, paylaşma ve dayanışmanın sembolü haline gelen iftar çadırlarına iki günlük katkı yaptık.   Bu vesile ile tüm vatandaşlarımıza Hayırlı Ramazanlar dilerim” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 03:15

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234