Ödemiş'te Kurban Bayramında bin ailenin yüzü güldü

Akgün, bu bayramda bin aileye kurban eti dağıtarak çocuklara da bayramlık hediye ederek yüzlerini güldürdü. TÜGVA Ödemiş Başkanı iken özellikle pandemi döneminde yapmış olduğu yardımlar ve çalışmalar ile takdir toplayan ve geçen hafta Tügva Başkanlığından ayrılan Halil Akgün yardımlarına devam eti.

Ödemiş'te Kurban Bayramında bin ailenin yüzü güldü

Haber /  Faruk ÇARK

Akgün,  Ak Parti il yönetimi kurulu üyesi olan avukat Mehmet Kocaağa ile birlikte Kurban Bayramında da yüzleri güldürmeyi unutmadılar.

Akgün, tamamen gönüllülük esasına dayalı olarak, Ödemiş'te çalışmalarına devam etti.

Kurban kesemeyen aileleri önceden tespit edip, Bin ailenin kapısı çalınarak, hem kurban bayramlarını kutladı, hem de kurban etlerini dağıttı.

Konuyla ilgili açıklama yapan Halil Akgün ,"Başkanımızın öncülüğünde Ödemiş'te hayırsever insanlarımız, işadamlarımız, esnafımızın destekleri ile bin ailemizi et ile buluşturduk. Bunun yanında yine önceden tespit ettiğimiz iki mahallede de çocuklarımızın bayramlıklarını temin ederek onlara sürpriz yaptık. Çocuklarımızı mutlu ederek bayramına birlikte ortak olduk. Rabbim yardımda ve destekte bulunan herkesten ve ekibimizden razı olsun. Allah Kabul etsin. Ödemişim biz bize yeteriz. Kimsesizlerin kimsesi mazlumların sesi olmaya devam edeceğiz. Değerli Başkanlarımızdan ve hayırsever genç iş adamlarımıza teşekkür ederiz " dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234