Ödemiş'te "En İyi Narkotik Polisi Anne" projesi

Çocukların ve gençlerin uyuşturucu kullanmasının önüne geçmek için anne duyarlılığından faydalanmayı amaçlayan projenin, Türkiye genelinde olduğu gibi Ödemiş’te de Öğretmenevi önünde tanıtımı yapıldı.

HABER:SEÇİL GEZİCİ

Öğretmenevi önünde yapılan tanıtıma, Ödemiş İlçe Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Hasan Özge ve Emniyet personelleri katılırken, emniyet personelleri Annelere "En İyi Narkotik Polisi; Anne" yazan broşür dağıttılar.

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, “Bugünden itibaren içişleri bakanlığımızın en iyi narkotik polisi anne sloganıyla ortaya koymuş olduğu projenin açılışını ilçemizde gerçekleştiriyoruz. Uyuşturucuyla mücadelede bakanlığımız annelerimiz konusunda farkındalık yaratmak için böyle bir projeye başladı. Polisimiz jandarmamız dışarıda bu zehirle, uyuşturucuyla, bağımlılıkla mücadele ederken içeride de annelerimiz çocuklarımızı bu zehirden kurtarmak için bir farkındalık oluşturmalı, çocuklarının hareketlerini izlemeli ve bizleri bilgilendirmeliler. Hep beraber bu konuya eğilirsek bu konuda başarılı olacağımız düşünüyorum. Ben annelerimizi bu konuda farkında olmaya, çocuklarını izlemeye ve bize yardımcı olmaya davet ediyorum.” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214