Ödemiş Polisinden 23 Nisan konvoyu

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. yılında vatandaşlara sürpriz yaparak araç konvoyu oluşturdu.

Ödemiş Polisinden 23 Nisan konvoyu

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’n da, bayrak ve balonlarla süslü araçlarla şehri turladı.

Konvoyda polis otolarının yanı sıra Çevik Kuvvet'e ait TOMA da yer aldı. Ödemiş Emniyetinin konvoyu bayramı evde kutlayan Ödemişli çocukları heyecanlandırdı.

Türk bayraklarıyla donatılan araçlar, Ödemiş’in cadde ve sokaklarında siren çalarak ilerlerken, Ödemişliler 155’i telefon yağmuruna tutarak konvoyun devam ettirilmesini istedi.

Vatandaşlar sokaklarına siren çalarak giren polis araçlarını balkonlarda Türk bayraklarıyla ve alkışlarla selamladı. Araç konvoyunu heyecanla karşılayan Ödemişliler, 155'i telefon yağmuruna tutarak konvoyun devam ettirilmesini istedi.

Ödemiş İlçe Emniyet Müdürü Mümin Sevgen ve Ödemiş İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amiri Seyit Boztoprak, ilçede yaşayan çocukların evlerine giderek Türk Bayrağı ve şeker ikram etti.

Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2020, 10:00

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234