Ödemiş Belediyesi Bayram Hazırlıklarını tamamladı

Başkan Mahmut Badem Ramazan Bayramını kutladı

Ödemiş Belediyesi Bayram Hazırlıklarını tamamladı


Ödemiş Belediyesi yaklaşan Ramazan Bayramı öncesi, vatandaşların rahat ve huzurlu bir bayram yaşayabilmeleri için gerekli tüm çalışmalarını tamamladı.

Belediye Başkanı A.Mahmut Badem, bayram süresince karşılaşılabilecek tüm aksaklıklar için tedbirlerin alındığını ifade etti.

Belediyedeki ilgili ekiplerinin bayram süresince çalışacaklarını belirten Başkan A.Mahmut Badem, “Vatandaşların daha rahat ve sorunsuz bir şekilde bayramlarını geçirmeleri amacıyla, Zabıta Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü, Fen İşleri Müdürlüğü ile Kültür ve Sosyal İşleri Müdürlüğü’nde nöbetçi ekiplerimiz olacak.  Zabıta Müdürlüğü ekipleri umuma açık iş yerlerinin rutin kontrollerine devam edecek. Temizlik İşleri Müdürlüğü’müz tarafından tüm camilerin bahçeleri yıkanacak ve bayram süresince de süpürme çalışmalarına devam edilecek. Her yıl olduğu gibi bu yıl da arife ve bayramın ilk günü Hükümet Meydanı önünden Zungurlu ve Ahrandı Mezarlıklarına ücretsiz minibüs seferlerimiz olacak. Hava sıcaklığı nedeniyle oluşabilecek sinek ve sivrisinekler için uçkunla mücadele ekiplerimiz de bayram boyunca çalışmalarını sürdürecek ” dedi.

Başkan Mahmut Badem Ramazan Bayramını kutladı

Tüm İslam Âleminin Ramazan Bayramı’nı kutlayan Belediye Başkanı A.Mahmut Badem; “Sağlık ve huzurla Ramazan ayının sonunda bayramı karşılamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar; toplumsal birlik ve beraberliğimizin en üst seviyede yaşandığı, sevgi, saygı ve hoşgörü duygularının yoğunlaştığı en özel günlerdir.  İnançlarımızı, örf ve adetlerimizi uygulayarak geçmişten bugüne koruduğumuz ve geleceğe taşıyacağımız kültürümüzün, yardımlaşma geleneğimizin yansıması olan bayramların en iyi şekilde yaşanmasını diliyorum. Bu duygu ve düşüncelerle tüm Ödemişli hemşehrilerimin ve İslam aleminin Ramazan Bayramını tebrik eder,  ülkemize huzur, barış ve mutluluk getirmesini dilerim. Ayrıca Ramazan ayı boyunca iftar sofralarımıza katkıda bulunan hayırsever vatandaşlarımıza da teşekkür ediyorum” dedi.  Mahmut Badem, Bayramın ilk günü saat 11.30- 13.00 arasında belediye hizmet binasında yapılacak olan bayramlaşma törenine tüm vatandaşlarımızı davet etti.

Güncelleme Tarihi: 15 Temmuz 2015, 03:31

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234