Müdür Derse öğrencilerin heyecanını paylaştı

Tire İlçe Milli Eğitim Müdürü Ogün Derse, yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla ilçedeki okulları ziyaret ederek öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

Müdür Derse öğrencilerin heyecanını paylaştı

Müdür Ogün Derse, okulların açılması dolayısıyla öğrenci ve öğretmenlerin yeni eğitim öğretim yıllarını kutladı. 20212022 Eğitim Öğretim Yılının hayırlı olmasını dileyen Derse sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yıl olmasını temenni etti.

Tire'de yeni eğitim öğretim yılının başlamasıyla okullar yeniden şenlendi. Pandemi kuralları çerçevesinde tekrar sınıflarına kavuşan öğrencilerin heyecanına Tire İlçe Milli Eğitim müdürü Ogün Derse'de ortak oldu. Geçtiğimiz Pazartesi gününden itibaren okul ziyaretlerine başlayan Derse sırasıyla, Tire Belgin Atila Çallıoğlu Fen Lisesi, Dörteylül Ortaokulu, 80.Yıl Cumhuriyet İlkokulu, 80.Yıl Cumhuriyet Ortaokulu, Gökçen Efe İlkokulu, Gökçen Keziban ve Öğretmen Hüseyin Bayındır Ortaokulu ve Gökçen Anadolu Lisesi okullarını ziyaret edip öğrencilerle bir araya geldi. Okullarda alınan pandemi tedbirlerini de yerinde kontrol eden Derse'nin, okul ziyaretlerinin devam edeceği öğrenildi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214