MHP Tire Teşkilatından sevimli dostlara sıcak ilgi

MHP Tire Teşkilatından sevimli dostlara sıcak ilgi

HABER:DİLEK AYVALI

Tire’de yaptıkları sosyal faaliyetlerle ön plana çıkan MHP Tire Teşkilatı son yaptığı faaliyet ile gönüllerde taht kurdu. Tüm yurtta olduğu gibi Tire’de de havaların aniden soğuması ve özellikle hafta sonları sokağa çıkma yasağının olması ve vatandaşların dışarıya kısıtlı çıkabilmesi nedeni ile sokak hayvanlarını unutmayan MHP Tire İlçe Teşkilatı, bu sabah onlara yiyecek verdi.

Geçtiğimiz günlerde Yönetim Kurulu Toplantısında kararı alınan proje, havaların aniden soğuması ile birlikte hemen uygulamaya konuldu. Bugün sabah saatlerinde MHP Tire ilçe binasında toplanan yönetim Kurulu üyeleri, belirli guruplar halinde ilçe geneline dağılarak gördükleri sokak hayvanlarına yiyecek bıraktılar. Uygulamayı gören vatandaşlar MHP’li yöneticilere teşekkür ettiler.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire MHP İlçe Başkanı Arif Demirkan, “Biz bu faaliyetin zaten şartlar ne olursa olsun toplantıda kararını almıştık. Havalar aniden soğuyunca vakit kaybetmeden yönetim kurulum ile birlikte bugün Tire sokaklarında sevimli dostlarımızla bir araya gelerek onlara yiyecek verdik. Havaların soğuması ve hafta sonu sokağa çıkma kısıtlaması nedeni ile sevimli dostlarımız yiyecek bulmakta sıkıntı çekebilirler. Bizlerde MHP Tire Teşkilatı olarak onlara bu soğuk havalarda bir parçada olsa destek olmak istedik” dedi.

ONLAR ALLAH’IN SESSİZ KULLARI

Demirkan, “Vatandaşlarımızdan da rica ediyorum. Yemek artıklarınızı çöpe atmak yerine plastik bir yoğurt kabına koyarak bahçenize ya da sokağa bırakabilirsiniz. Özellikle soğuk havalarda aracımızı çalıştırmadan önce kaputa vurarak onları haberdar edebiliriz. Soğuk hava nedeni ile aracınıza sığınmış olabilirler. Bu vesile ile tüm Tireli hemşerilerimize mutlu bir pazar günü diliyorum” diye konuştu.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214