MHP'Lİ KADINLARDAN MAHALLE BULUŞMASI

Ödemiş Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Aile ve Engelliler Birimi Başkanı Nuran Demir ve yönetimi Mahalle Buluşması programına Kayaköy Mahallesinden başladı.

MHP'Lİ KADINLARDAN MAHALLE BULUŞMASI

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

MHP Ödemiş Kadın Kolları, mahallelerde dolaşıp, kadınların sorunlarını dinleyerek, çözüm yolları için görüşmelerde bulunuyor.

DEMİR,"TÜM ANNELERİMİZİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN"

Milliyetçi Hareket Partisi Kadın Aile ve Engelliler Birimi Başkanı Nuran Demir, " Milliyetçi Hareket Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı Kadın Aile ve Engelliler Birimi olarak köy köy mahalle mahalle buluşma programlarımıza Kayaköy’den başladık.  Bizleri coşkuyla karşılayan öncelikle Muhtarımız Ahmet Sarı ve değerli analarımıza  bacılarımıza teşekkür ederim. Kendileri ile birebir sohbet etme imkânı, onların sorunlarını, isteklerini yakından dinliyor, görüyoruz. Bizlerin üzerine düşen bir durumda yardımcı olmaya çalışıyoruz. Ziyaretlerimiz devam edecek. İzmir İl Başkanımız  Veysel Şahin Beyefendinin ve İlçe Başkanımız Sayın Oktay Akıllı  Beyefendi'nin  selamlarını ilettik.  Bu vesile ile Tüm Annelerimizin  Anneler günü kutlu olsun" dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284