Köycü Kaymakam Abdurrahman Koçoğlu Manisa Vali Yardımcılığı’na atandı

2007-2012 yılları arasında Ödemiş Kaymakamlığını yapan Abdurrahman Koçoğlu 2012 yılında Trabzon Vali Yardımcılığına atanmıştı.

Köycü Kaymakam Abdurrahman Koçoğlu Manisa Vali Yardımcılığı’na atandı
HABER: YÜKSEL BALCI


2007-2012 yılları arasında Ödemiş Kaymakamlığını yapan Abdurrahman Koçoğlu 2012 yılında Trabzon Vali Yardımcılığına atanmıştı. Ödemiş’te bulunduğu sürece, özellikle köylerdeki içme suyu ve su depoları,   tuvalet, köy konağı, kanalizasyon çalışmalarıyla Gölcük yolunun ağaçlandırılması nedeniyle adı köycü kaymakama çıkan Abdurrahman Koçoğlu halkın kalbini kazanmıştı. 

3 yıldır Trabzon vali yardımcılığı görevini üstlenen Abdurrahman Koçoğlu, İçişleri Bakanlığının son kararnamesiyle yer değişen kaymakam ve vali yardımcıları arasında yer aldı.

Koçoğlu,  yeni kararname ile Manisa Vali yardımcılığına atandı. Kendisi ile görüştüğümüz Koçoğlu,“ Yurdun her tarafı bizim için kutsal bir görevdir. Egeli olmam nedeni ile tabi ki Ege’nin yeri bende bir başkadır. Tayinimin Manisa’ya çıkmasından mutluyum. 15 gün içerisinde yeni görevime başlayacağım. Tüm Ödemiş halkına sevgi ve selamlarımı iletirim“ dedi.  Bizde, Koçoğlu’nun komşu bir ilimize atanmasından dolayı çok mutlu olduk. Kendisine yeni görevinde başarılar dileriz.”

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2015, 11:13

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234