Köksal,” Bizim bu zamana kadar tek aşkımız Anafartalar Mahallemiz olmuştur. Bundan sonrada böyle olmaya devam edecektir”

31 Mart Pazar günü yapılacak yerel seçimlere 5 gün kala Anafartalar Mahallesi Muhtar Adayı Güliz Köksal, Anafartalar Mahallesindeki seçmenlere seslendi.

Köksal,” Bizim bu zamana kadar tek aşkımız Anafartalar Mahallemiz olmuştur. Bundan sonrada böyle olmaya devam edecektir”
banner267

Anafartalar Mahallesi Muhtar Adayı Güliz Köksal, “ 31 Mart 2019 seçimleri için artık son günlere girmiş bulunuyoruz. Anafartalar Mahallemiz için Ödemiş'in marka mahallesi haline getireceğimizi dile getiriyoruz, tüm mahalle sakinlerimize. Biz genç ve dinamik yönetim kadromuzla mahallemize neler katabiliriz, neler kazandırabiliriz insanlarımıza nasıl yardımcı olabiliriz, bunlara çalışıyoruz. Anafartalar Mahallesi eğitim seviyesi yüksek bilinçli bir seçmenin yaşadığı mahalle bizlerde bu mahalleye ilçe belediyenin ve büyükşehir belediyesinin hizmetlerinden faydalanması ve özellikle kadınlarımızın aslında çok daha fazla ev ekonomilerine katkı sağlayabileceği kurslar ve iş fırsatları yaratmaya çalışacağız. Toplumda kadınların ekonomiye katkı sağlaması bir ilçenin ve hatta ülkemizin ekonomiye katkı sağlaması demektir. Muhtarlık birimleride artık eskisi gibi sadece büroda oturan mahalle sakinlerinin belgelerini hazırlayan kişi olmaktan çıkan kişiler olmalıdır. Ben ve yönetimim Ödemiş'e örnek olacak muhtarlık birimini Anafartalar Mahallemizde uygulamaya başlayacağız. Bizler alışık olunan muhtarlığın dışına çıkıp mahallemize ve Ödemiş'e yepyeni bir anlayış ve hizmetler getireceğiz.

Bizim bu zamana kadar tek aşkımız Anafartalar Mahallemiz ve Ödemiş şehrimiz olmuştur. Bundan sonrada böyle olmaya devam edecektir. Bizim çok güzel bir sözümüz var. Anafartalar Mahallesi bizim evimiz bizlerde büyük bir aileyiz. Bu sebeple 31 Mart 2019 seçimleri ilk başta Anafartalar mahallemize ve Ödemişimize daha sonrada tüm ülkemize hayırlı olsun. Artık karar seçmenlerimizin. Demokrasi ve ülkemiz kazansın diyor herkese bu kutsal görevde oy kullanmaya gitmelerini rica ediyorum. Tüm mahalle sakinlerime ve şehrimize saygı ve sevgilerimi sunuyorum”

Güncelleme Tarihi: 26 Mart 2019, 19:45

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214