KÖKMEN UNUTULMADI

Öğrencisi tarafından vurularak öldürülen Ayhan Kökmen, 24 Kasım Öğretmenler günü öncesi, sevenleri tarafından mezarı başında anıldı.

KÖKMEN UNUTULMADI

 HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş’te 2017 yılında müdürlük yaptığı Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi’nde makam odasında öğrencisi tarafından silahla vurularak öldürülen Okul Müdürü Ayhan Kökmen, meslektaşları ve ailesi tarafından mezarı başında dualarla anıldı.

Anma programına Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş’te bulunan İstiklal, Bademli, Fatih Uygulama,  Gereli İlköğretim Okulu öğretmenleri ve Kökmen’in ailesi katıldı. Anma sonrası İlçe Milli Eğitim Müdürü Gengörü ve öğretmenler Ayhan Kökmen’in eşi Ümmü Kökmen’i ziyaret ettiler.

Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, “24 Kasım Öğretmenler günü öncesi, görevi başında menfur bir olayda vefat eden Kaymakçı Çok Programlı Anadolu Lisesi Müdürü Ayhan Kökmen’i mezarının başında andık. Merhum Ayhan Kökmen başta olmak üzere ebediyete intikal eden tüm öğretmenlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ve yakınlarına başsağlığı diliyorum” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234