Kocaoğlu imza töreni için Ödemiş’e geliyor

Cumartesi günü düzenlenecek törenle İzmir Büyükşehir Belediyesi ve Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi arasında alım protokolü imzalanacak.

Kocaoğlu imza töreni için Ödemiş’e geliyor

HABER:BAŞAR UÇAR
İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile alım sözleşmesi imzalamak üzere 1 Nisan Cumartesi günü Ödemiş’e gelecek.
Yerelde kalkınma çalışmaları çerçevesinde Küçük Menderes havzasındaki kooperatiflerden fidan, süs bitkisi, çiçek, süt ve süt ürünleri ile zeytinyağı temin eden İzmir Büyükşehir Belediyesi, Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi ile yeni bir alım sözleşmesine daha imza atacak. Meyve fidanı, süs bitkisi, yoğurt, ayran ve zeytinyağı alımını kapsayan protokol İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu’nun katılacağı törenle imzalanacak.
1 Nisan’da üreticiyle buluşacak
Mart ayında Ödemişli üreticilere küçükbaş hayvan ve fidan dağıtımı töreni için Ödemiş’e gelen İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, bu kez Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi’nin Taşlık Mevkii Çatalarmut bölgesindeki sera tesislerinde saat 12.00’da düzenlenecek törende vatandaşlarla bir araya gelecek. Nisan ayının ilk gününde Ödemişli üreticilere seslenecek.
Bademli Fidancılık Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Başkanı Selçuk Bilgi, Ödemişlileri meyve fidanı, süs bitkisi, yoğurt, ayran ve zeytinyağı alım protokolü törenine davet etti.

Güncelleme Tarihi: 30 Mart 2017, 09:16

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234