Kent Konseyi Genel Sekreteri Yücel Uğur Uçar oldu

Son zamanlardaki çalışmalarıyla Ödemiş yaşamına, kültürüne katkı yapan, yapmaya çalışan Ödemiş Kent Konseyi Genel Sekreterine kavuştu. Yaklaşık 13 aydır genel sekretersiz çalışan konsey organları ve yürütme kurulu genel sekreterin atanmasını olumlu karşıladılar.

Kent Konseyi Genel Sekreteri Yücel Uğur Uçar oldu

Ödemiş Kent Konseyi Yürütme Kurulu adına açıklamada bulunan Ödemiş Kent Konseyi Başkanı Mehmet Taşlı,   "Ödemiş Kent Konseyi yönergesi(İç tüzük)nin 7.ci maddesinin C bendince tanımlanan Kent Konseyi Genel Sekreteri atamasına yönelik olarak  Ödemiş Belediyemiz tarafından konseyimize önerilmiş isimlerden Yücel Uğur Uçar arkadaşımız üzerinde mutabık kalınmıştır. Kendisi belediyemiz tarafından 4 Ağustos 2020 tarihinde konseyimizin genel sekreteri olmuştur. Bu atamayla konsey çalışmalarının daha verimli yoğun düzenli olacağını ve ivme kazanarak devam edeceğine inanıyorum" dedi.

Kent Konseyleri şehrin aklı vicdanı ve sağduyusudur

Kent Konseylerinin yaşadığı kente değerler katan düşünce grupları olduğunu söyleyen Mehmet Taşlı,  "Genel Sekreterimizin atanması konseyimizi olumlu etkileyecektir. Yaşadığımız şehrin güzelleşmesi için daha fazla fikir üretmeye çalışacağız ve ilçemizdeki demokratik barış ortamını daha da geliştirme yolunda katkılar yapacağız.   Ödemiş Belediyemizin duyarlılık göstererek genel sekreterimizi ataması bölgemize ilçemize ve konseyimize hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234