Kaymakam Aksoy, muhtarlarla bir araya geldi

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy, Ödemiş’te bulunan Mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.

Kaymakam Aksoy, muhtarlarla bir araya geldi

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Ödemiş Kaymakamı Fatih Aksoy’un önderliğinde Ödemiş Belediyesi Kültür Merkezinde gerçekleştirilen toplantıya Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, Ödemiş Jandarma Komutanı Binbaşı Hüsnü Korkmaz, İzmir Büyükşehir Belediyesi Yerel Hizmetler Koordinatörü Hikmet Güriş, Ödemiş İlçe Milli Eğitim Müdürü Bahattin Gengörü, Ödemiş İlçe Sağlık Müdürü Dr. Ahmet Kipici, Ödemiş İlçe Müftüsü Şevki Kesici, Kurum Müdürleri ve Muhtarlar katıldı.

Kaymakam Aksoy toplantıda yaptığı konuşmada; "Vatandaşlarımıza daha iyi ve etkin hizmet verebilmek, köy ve mahallerimizin sorunlarını ve taleplerini ilk ağızdan dinlemek için toplandık. Toplantıya katılanlara teşekkür ediyorum. Muhtar köyde, mahallede önderlik yapan, güzel ve iyi şeyler için halkın önünü açan kişidir. Yani devletin temsilcisi ve aynı zamanda halkın da temsilcisidir. Bu anlamda muhtarların, vatandaşlarımızın taleplerinin ve sorunlarının tespit edilmesinde önemli rolleri vardır. Bugün burada toplanarak bir araya gelmemiz talep ve sorunların daha hızlı çözüme kavuşturulmasına katkı sağlayacaktır. Toplantılarda dile getirilen isteklerin ve önerilerin doğrudan ilgili birime iletildiği zaman çözümünde daha olumlu ve hızlı sonuçlar alındığını dile getirdi”

MEHMET ERİŞ, “GÜNLÜK AKARYAKIT MASRAFIM 30 BİN LİRA ELEKTRİK MASRAFIM İSE 25 BİN LİRA”

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “Geçen yıl 2500 köpeğe bakım, operasyon ve kısırlaştırma işlemi yapıldı. Pıtbull köpeklerin bakımı için ev yapıyoruz. Saldırgan köpeklerin dışındaki köpekleri nereden aldıysak oraya bırakmak zorundayız. Bu konuda da anlayış bekliyoruz. Şehir içi alt üst olmuş durumda burada da bir alt yapı çalışmaları yapıldı. Herkesin anlayışının burada da bekliyoruz. Kurum müdürlerimizle güzel bir uyum içerisindeyiz.  Dünyanın en güzel ovasını beraber sahip çıkacağız. İlçe bazında Ödemiş veteriner hizmetleri kadar hizmet veren bir yer daha duymadım köylerde ve Mahallelerimizde parke taşı çalışmaları devam ediyor. Günlük akaryakıt masraflarım 30 Bin lira elektrik masrafım ise 25 Bin lira gelirimiz artmadı bunu da bilin” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284