İzelman Örnekköy Sosyal Tesisleri Misafirhanesi İle Hizmete Hazır

7 Haziran’da İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Tunç Soyer tarafından açılışı gerçekleştirilen Örnekköy Sosyal Tesisleri değerli halkımızın hizmetine açılmıştır.

İzelman Örnekköy Sosyal Tesisleri Misafirhanesi İle Hizmete Hazır
banner267

HABER:DİLEK AYVALI

31 Ekim İzmir depreminden sonra depremzedelere tahsis edilen İBB Örnekköy Sosyal Projeler Yerleşkesindeki İZELMAN A.Ş. Sosyal Tesisleri Misafirhanesi,  deprem sonrası 15 aileyi toplam da 44 misafiri ağırlayarak ev sahipliği yaptı. Tesis 34 oda 66 yatak kapasitesiyle hizmette! Bu süreçten sonra 2 bloktan oluşan bina yapılan revizyon ile 34 oda ve 66 yatak kapasiteli bir sosyal tesis olarak düzenlendi.

Tesisin zemin katında çocukların hayal gücünü ve yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri  ROBOTİK KODLAMA eğitiminin verileceği İNOVASYON merkezi, gençlerin derslerini takip edebilecekleri EBA erişim merkezi ve kütüphanesi bulunmakta. Misafirlerin konforlu bir şekilde konaklayabilecekleri, pandemi koşullarında hijyen kuralları gözetilerek hazırlanmış  odaları, yemekhane ve ortak kullanım alanları mevcut şekilde düzenlenen tesiste, yerleşkenin  ihtiyacı  durumlarında kullanılmak üzere doktor odası da bulunmakta. Ayrıca 34 odanın 7’sinde,içinde minibar ve kettle’ın  bulunduğu mutfak, tüm odalarda tv, telefon, wc ve banyo bulunmakta. Tesiste konaklayan misafirlerin konforu için her türlü ayrıntı düşünülmüş.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214