İYİ Partili Kırkpınar’dan 'Çıray' yorumu: İl binasına en son ne zaman geldiğini hatırlamıyorum

İYİ Partili Kırkpınar’dan 'Çıray' yorumu: İl binasına en son ne zaman geldiğini hatırlamıyorum
banner267

İYİ Parti İzmir Milletvekili Aytun Çıray'ın 'İYİ Parti Başdanışmanı' olarak atanması hakkında açıklamalarda bulunan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar karar için, "Partimiz ve Aytun Beye hayırlı olsun. Bizim bölgemizin milletvekili İl Binamıza gelir de gider de… Ancak yakın bir zamanda hiç temasımız olmadı, il binamıza da en son ne zaman geldi hatırlamıyorum" diye konuştu.

İYİ Parti İzmir'de sık sık tartışmalar ile gündeme gelen İzmir Milletvekili Aytun Çıray, İYİ Parti'de başdanışmanlık görevine getirildi. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile görüşme gerçekleştiren Çıray, görüşme sonrası Genel Başkan Akşener'in kararı doğrultusunda başdanışmanlığına atandı. Karar sonrası sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan İYİ Parti İzmir Milletvekili Müsavat Dervişoğlu ise “Parti politikalarını bu denli istiskal ve parti yöneticilerine bunca hakaretten sonra, o makam, o kişiye az gelir. Önünü açmak lazım” diyerek tepki göstermişti. Karar sonrası gazetemize konuşan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar ise, kararı gazetemize değerlendirdi.

PARTİYE VE KENDİSİNE HAYIRLI OLSUN

Aytun Çıray'ın yeni görevi ile ilgili konuşan İYİ Parti İzmir İl Başkanı Hüsmen Kırkpınar, alınan karar için "Partimiz ve Aytun Bey’e hayırlı olsun" ifadelerini kullandı. Kırkpınar ayrıca "En son il binamıza ne zaman geldiğin hatırlamıyorum, uzun bir süre oldu. Takvim olarak hatırlamam mümkün değil ama epey bir zaman olmuştur. Bizim bölgemizin milletvekili tabii ki İl Binamıza gelir de gider de… Ancak yakın bir zamanda hiç temasımız olmadı, il binamıza da en son ne zaman geldi hatırlamıyorum. Atanmasından sonrada herhangi şu anlık bir iletişimiz de olmadı kendisiyle" ifadelerini kullandı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214