Haydi kütüphaneye!

53. Kütüphane Haftası, “Yeni Enformasyon Teknolojileri ve Kütüphaneler” temasıyla kutlanıyor

Haydi kütüphaneye!

 HABER: BAŞAR UÇAR
Ödemiş’te 53. Kütüphane Haftası etkinlikleri açılış töreniyle başladı. Yazar-okuyucu buluşması, şenlikler, ziyaretler ve okul gezilerinden oluşan kutlama programı 31 Mart’a dek sürecek.


53.Kütüphane Haftası açılış töreni İzmir’de okuyucu sayısı bakımından dördüncü sırada bulunan Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesinde düzenlendi. Törene Ödemiş Kaymakamı Celil Ateşoğlu, Garnizon Komutanı Binbaşı Hasan Yüzüak, Ödemiş Belediye Başkan Vekili Selahattin Kundak, , İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı Mustafa Hüyüktepe ile daire amirleri, en çok kitap okuyan okuyucular ve vatandaşlar katıldı. Açılış konuşmalarının ardından en çok kitap okuyan öğrencilere hediyeleri takdim edildikten sonra kütüphane gezisi ile program son buldu.


Yazar-okuyucu buluşması düzenlenecek


Ödemiş’te 53. Kütüphane Haftası etkinlikleri salı günü yazar Türkay Çakalağaoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek yazar-okuyucu buluşması ile sürecek. Saat 11.00’daki buluşmaya kütüphanenin en çok kitap okuyan 50 öğrencisi ve vatandaşlar katılacak.


Çarşamba günü Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi Müdürlüğü’nce Kadın Sığınma Evi ziyaret edilirken perşembe günü de Ödemiş Kaymakçı Cezaevi Kütüphanesi ve okul ziyaretleri gerçekleştirilecek. Etkinlik programının son günü olan 31 Mart Cuma gününde ise Ödemiş İlçe Halk Kütüphanesi, belediye bünyesindeki Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi’ni ziyaret edecek.Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 18:57

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234