Hayali, “Tireye Gönül Belediyeciliğini Getireceğiz”

AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci, yerel seçim hazırlıkları kapsamında AK Parti İzmir İl Başkanlığı’nda düzenlenen toplantıda aday adayları ile bir araya geldi

Hayali, “Tireye Gönül Belediyeciliğini Getireceğiz”
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Zeybekçi’nin  sürece yönelik önemli mesajlar verdiği toplantıya diğer aday adayları ile birlikte katılan Ak Parti Tire Belediye Başkan Aday Adayı Dr. Fatih Hayali, Ak Parti İzmir teşkilatlarının yerel seçim hazırlıklarının olması gerektiği gibi sürdürdüğünü ifade ederek, yerel seçimlere en iyi hazırlanan partinin Ak Parti olduğundan hiç kimsenin kuşku duymaması gerektiğini söyledi.

Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Zeybekci’nin toplantıda oldukça önemli mesajlar verdiğini ifade eden Hayali, “Toplantıda İzmirdeki tüm aday adayı arkadaşlarımız kendilerini tek tek tanıtma fırsatı buldu. Sayın Zeybekçi, aday adayı arkadaşlarımız arasında birlik ve beraberliğin önemine değindi. Ak Partinin birlik beraberlik içerisinde İzmir’de seçimleri kazanacağını ve en az 20 ilçede Ak Partinin galip geleceğini söyledi. Biz de aynı düşünce ve inançla sahadaki çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Partimiz kimi aday gösterirse onun etrafında birleşerek Tireye gönül belediyeciliğini getireceğiz” dedi.

AK Partinin Tireyi Kazanacağından Kuşkumuz Yok 

Ak Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi’nin seçimlerden Ak Parti’nin galip çıkacağını söylediği 20 ilçenin arasında Tire’nin de yer aldığını tüm kalbiyle inandığını söyleyen Hayali, ”Partimiz, Tire’de 3 aday adayı ile seçimlere hazırlanıyor. İlçe teşkilatımız da bu süreçte yoğun bir çalışma sürdürerek aday adaylarımız arasındaki birlik beraberliği tesis ediyor. Ben bütün arkadaşlarımızın Tire için bir değer olduğunu ve her birinin Tireye çok şeyler kazandıracak samimşyette ve istekte olduğunu düşünüyorum. Tire adayımızın açıklanmasına çok az bir zaman kaldı. Yakında partimizin Tire Belediye başkanı açıklanacak ve hepimizin o adayın etrafında birleşerek Tire’de Ak Partinin kazanması için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Tüm Çalışmalar Birlik ve Beraberlik İçin 

Ak Partinin aday belirleme çalışmaları kapsamında Tire’de yapmış olduğu çalışmaları da değerlendiren Dr. Fatih Hayali , “Biliyorsunuz partimizin aday adayları sahadaki çalışmalarını ara vermeksizin sürdürüyor. Öte yandan partimizin ilçemizde yapmış olduğu kamuoyu araştırmaları ve anket çalışmalarını ara vermeksizin devam ediyor. Geçtiğimiz hafta içerisinde Genel Merkezimizin talimatıyla seçim çalışmalarının selameti açısından 11 ilçe başkanımızın istifası istendi. Tüm bunlar partimizin seçimleri ne kadar ciddiye aldığını  ve ince eleyip sık dokuduğunu gösteriyor. Partimizdeki birlik beraberliğin bozulmaması ve ilçemiz için en iyi seçeneğin belirlenmesi adına bütün bu çalışmalar bizlere umut veriyor.”şeklinde konuştu.

AK Parti Bilimsel Yönetmelerle Çalışıyor  

Ak Partinin düzenlemiş olduğu telefon anketlerinde sorulan soru ve isimlerin halkımıza bazen ilginç ve beklenmedik geldiğine dair duyumlar aldığını hatırlatan Hayali, “Hiç kimse bu tür çalışmalardan farklı anlamlar çıkarmamalı. Bu tür kamuoyu yoklamaları elde edilmek istenen sonucun daha net bir şekilde ortaya konması adına yapılıyor. Partimiz seçim çalışmalarını son derece bilimsel yöntemlerle sürdürüyor. İlçe teşkilatlarımızda da seçim sürecine uygun düzenlemeler yapılabilir. Bunların tamamı üzerinde hassasiyete durmuş olduğumuz birlik ve beraberlik vurgusunun doğal bir sonucudur”dedi.

Projelerimiz Hazır 

Aday Adaylığını açıklamasının ardından sahadaki çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürdüğünü söyleyen Hayali, “Biz çalışmalarımız planladığımız gibi sürdürüyoruz. En başta söylediğimiz gibi Tire’de çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmamak için gece gündüz demeden ziyaretlerimizi sürdürüyoruz. Tire’de yapılacak çok iş olduğunun farkındayız. Halkımızın ihtiyaçlarını ve beklentilerini de dikkatle not alıyoruz. Amacımız seçimlerden sonra Tiredeki herkesin işte bizim belediyemiz diyeceği bir yönetim anlayışını Tireye kazandırmak olacak. Herkesi kapsayan ve herkese dokunan bir belediyecilik için tüm projelerimiz ve planlarımız hazır. Adaylığımız açıklandığında tüm bunları halkımızla paylaşacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214