Hakkı Sab, “Hep sahada olacağız”

Demokrasi ve Atılım Partisi genel Başkanı Ali Babacan'ın ilçe binasını açılışını gerçekleştirmesinin ve ilçe kongresini kısa sürede gerçekleştirmesinin ardından Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanlığı Kiraz'da vatandaşlarla bir araya geldi.

Hakkı Sab, “Hep sahada olacağız”
banner267

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, Kadın Politikaları  Başkanı Dilek Koç, kurumsal iletişim Başkanı İsa İnce ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri ile Kiraz ilçe pazar yerinde açtıkları stantla parti politikalarını anlattıp, broşür dağıttılar.

Deva Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, “Sahalara İndik, hep sahada olacağız”

Deva Partisi Kiraz İlçe Başkanı Hakkı Sab, “Partimize gösterilen ve artan yoğun ilgi bizi mutlu ediyor. Kiraz ilçemizde genç bir kadromuz var. Onlarla beraber göreve başladığımız ilk günden beri ilçemiz merkez ve kırsal mahallelerimizde sahaları hiç boş bırakmadık. Köylümüzü, çiftçimizi, esnafımızı, dinliyor Tüm talep ve şikayetleri not alıp raporlaştırıp genel merkezimize iletiyoruz. Genel merkezimiz de bunlar üzerinden yerel ve genel siyasete uygun politikalar hazırlıyor. En son tarım politikaları programımızı yayınlandık. Yani halkımızın derdini dinleyip buna çözüm üretip duyurma çabasındayız. Bizi diğer partilerden ayıran da bu. Kutuplaştırma siyaseti değil çözüm siyaseti üzerine çalışıyoruz. Halkımızın tüm sorunlarını yakından biliyoruz. Sahadayız her zamanda Sahalarda olacağız.. Genel başkanımız Sayın Ali Babacan’ın açıklamalarını, partimizi anlatıyoruz. Bugün buradayız, yarın da burada olacağız. Bugün İlçemiz pazaryerinde olduğu gibi haftanın belirli günlerinde kırsal mahallelerimize çıkıyoruz. Genç arkadaşlarımız, ilçe yönetici ve üyelerimiz ile canla başla çalışıyoruz. Durmadan yorulmadan İlçemizdeki partimize olan yoğun ilgi ve katılımla güçleniyoruz. İnşallah Hep beraber ülkemizdeki kötü gidişata dur diyeceğiz, bunu başaracağımıza inancımız tam” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214