Güney Sudan, Yemen ve Doğu Afrika’nın Umudu Ol!

Zorlu şartlarda olan Güney Sudan, Yemen ve Doğu Afrika ülkelerine yardımcı olmak için “UMUDUOL” yazıp 2868’e gönderebilirsiniz.

Güney Sudan, Yemen ve Doğu Afrika’nın Umudu Ol!

HABER:GÜLÇİN ÖNEM
 Yaşanan insani krizin gün geçtikçe derinleştiğini belirten Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi yapmış oldukları açıklamalarında, “Uzun yıllar süren çatışmaların, siyasi istikrarsızlığın ve ekonomik bunalımların yanı sıra kuraklıktan kaynaklı açlığın pençesine düşen Güney Sudan, Yemen ve Doğu Afrika ülkelerinde her geçen gün insani kriz daha da derinleşiyor. Gelin, bu zorlu şartlarda onlar için bir kez daha harekete geçelim. Tüm GSM operatörleri üzerinden 2868'e “UMUDUOL” yazıp mesaj yollayarak 10 TL bağışta bulunabilirsiniz. Ayrıca insani yardım çalışmalarına öncelikli olarak nakdi bağış ve raf ömrü uzun olan kuru gıda malzemelerinden bağışta bulunarak Kızılay’ın çalışmalarına destek olabilirsiniz. Desteğiniz için tüm ihtiyaç sahipleri adına teşekkür ederiz.”
Türk Kızılayı’na bağışları nasıl yapabilirsiniz?
Bağışlar, bankalarda bulunan Türk Kızılayı bağış tahsilât sistemi ve bağış hesaplarından, Türk Kızılayı internet sitesi üzerinden Kredi Kartı kullanarak elektronik işlemle, 168 Türk Kızılayı ücretsiz danışma ve bağış hattından, Tüm PTT İşlem Merkezlerinin 2868 nolu Türk Kızılayı Posta Çeki hesabından, Türk Kızılayı Ödemiş Şubesi’nde makbuz karşılığı nakdi bağışınızı gerçekleştirebilirsiniz. 

Güncelleme Tarihi: 03 Nisan 2017, 19:23

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner227

banner234