GENÇLER BAYINDIR’DA ATATÜRK ANISINA KOŞTU

Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün, Ankara'ya gelişinin yıldönümü sebebiyle Bayındır'da Atatürk Kır Koşusu yapıldı.

Bayındır Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü'nün Bayındır Milli Eğitim Müdürlüğü ile düzenlediği 27 Aralık Atatürk Kır Koşusu Bayındır’da yapıldı.

Bayındır Gençlik Hizmetleri ve İlçe Spor Müdürlüğü personeli ve Bayındır Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli beden eğitimi öğretmenlerinin katıldığı Atatürk Kır Koşusu'na, Bayındır Belediye Başkanı Uğur Demirezen, İlçe Jandarma Komutanı Yunus Emre Sonsöz, Ak parti ilçe başkanı Veysel Bakıcıol, İlçe Emniyet Müdürü Levent Akkaya, ve Belediye Meclisi üyeleri katıldı.

Atatürk Kır Koşusu'nun ardından yapılan ödül töreninde dereceye giren sporcuların ödülleri verildi. Ödül töreni topluca çekilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

27 ARALIK ATATÜRK KIR KOŞUSU SONUÇLARI

YILDIZ KIZLAR (2000m)

Takım

Derecesi

Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O

Birinci

Kazım Dirik O.O

İkinci

Merkez ismet İnönü O.O

Üçüncü

Bireysel

Okulu

Derecesi

Pelin YAKIN

Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O

Birinci

Seda MENDERES

Kazım Dirik O.O

İkinci

Nesrin CUMA

Kazım Dirik O.O

Üçüncü

YILDIZ ERKEKLER

Takım

Derecesi

Canlı 60. Yıl O.O

Birinci

Kazım Dirik O.O

İkinci

Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O

Üçüncü

Bireysel

Okulu

Derecesi

Selahattin ARMAĞANOĞLU

Zeytinova Şehit Erdal Canbulat O.O

Birinci

Muhammet ÇELİK

Canlı 60. Yıl O.O

İkinci

Ferman CENGİZ

Canlı 60. Yıl O.O

Üçüncü

GENÇ KIZLAR

Takım

Derecesi

Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L

Birinci

Sadık Susamcıoğlu A.L

İkinci

Ülfet Onart A.L.

Üçüncü

Bireysel

Okulu

Derecesi

Gizem GÜZEL

Sadık Susamcıoğlu A.L

Birinci

Canan ATEŞ

Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L

İkinci

Aysı YILDIZ

Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L

Üçüncü

GENÇ ERKEKLER

Takım

Derecesi

Sadık Susamcıoğlu A.L

Birinci

Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L

İkinci

Ülfet Onart A.L.

Üçüncü

Bireysel

Okulu

Derecesi

Enes YAMAN

Sadık Susamcıoğlu A.L

Birinci

Hasan Can ŞENDİL

Muzaffer Tuzcuoğlu A.İ.H.L

İkinci

Yusuf YILDIRIM

Sadık Susamcıoğlu A.L

Üçüncü

Bireysel

Okulu

Derecesi

Enes YAMAN

Sadık Susamcıoğlu A.L

Birinci

ÖZEL SPORCULAR

GÖRME ENGELLİLER

Bireysel

Okulu

Derecesi

Mustafa SAKICI

Yardımcısı- Ramazan SOYSAL

Ülfet Onart A.L.

Birinci

200 METRE KOŞULARI

Takım

Derecesi

Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Birinci

Özel Bayındır Saraçoğlu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Birinci

TEKERLEKLİ SANDALYE YARIŞLARI

Bireysel

Okulu

Derecesi

Uğur SEFER

Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Birinci

Pınar CAVLAK

Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

İkinci

Ersin HARMANCI

Özel Bayındır Efe Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezi

Üçüncü

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER