Eriş’ten belediye başkanlarına davet

Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş il il belediye başkanlarını ziyaret ederek 21-24 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’ne davet ediyor.

HABER:DİLEK ACAR GÜLEÇ

Ödemiş Milli Fuar’da geçen sene pandemiden dolayı düzenlenemeyen Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi bu sene Ödemiş Süsbir ve Ödemiş Belediyesi katkıları ile yeniden üretici ve tüketiciyi buluşturmaya hazırlanıyor.

Muğla, Aydın, Denizli, Manisa il ve ilçe belediyelerini ziyaret edip, 16. Ödemiş Süs Bitkileri ve Fidancılık Sergisi’ne davet eden Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, “21 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de kapılarını Süs Bitkileri sevenleri için dışarıdan gelecek olan belediye temsilcilerinin ve başkanlarımızın da katılımıyla coşkulu bir fuar yaşamak istiyoruz. O nedenle önceliğimiz yangında büyük zararlar yaşamış olan Muğla Belediyelerimizi ziyaret ettik. Onları fuarımıza davet ettik. Bununla birlikte Manisa, Denizli, Aydın bölgelerinin değerli belediye başkanlarını ziyaret ederek, mutlaka bu buluşmanın en canlı şekilde yaşanmasını üretici ile tüketiciyi bir araya getirerek daha yaşanabilir yaşanabilir alanlar oluşturmak, yeşil çevreci parklar oluşturma, kentler yaratma konusunda yoğun çabamızı sürdürüyoruz. Bu çabalarımız hepsi Ödemişimizde var olan süs bitkisi üreticisi arkadaşlarımızı, hemşerilerimizi, kooperatiflerimizi ve birliklerimizi daha iyi tanıtma adına yapıyoruz. Dileriz bu güzel buluşmayı hep birlikte en canlı, görkemli bir şekilde birlikte yaşarız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2021, 14:32

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284