Engelsiz Kafenin yapımına devam ediliyor

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran'ın seçim sürecinde açıkladığı hedeflerinden olan Engelsiz Kafenin yapımına devam ediliyor.

HABER:DİLEK AYVALI

Tire Belediye Başkanı Salih Atakan Duran ve Tire Engelliler Derneği Başkanı Nesrin Kırış ile dernek üyeleri Engelsiz Kafe ve Park çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Duran Dernek Başkanı Nesrin Kırış'a Engelsiz Kafe ve Park'ı gezerek son rötuşları beraber yaptı. Kısa süre sonra tamamlanacak olan peyzaj çalışmasının ardından, Kafe ve Parkın faaliyete gireceği söylendi. Zaman Zaman duygusal anların yaşandığı Kafede Dernek Başkanı Nesrin Kırış Başkan Duran'a teşekkür etti.

Konu ile ilgili olarak açıklamalarda bulunan Tire Belediye başkanı Salih Atakan Duran; "Şehrimizin ihtiyacı olduğunu düşündüğümüz bir projeydi. Bugün 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Sayın Başkanımız şahsında tüm engelli bireylerimizin bu gününde onlara verdiğimiz değeri ortaya koymak istedik. Bu proje  hem Engelsiz Kafe hem derneğimizin büro kısmı ve Engelsiz Parktan oluşuyor. Şuanda bitim aşamasına yaklaştık. Burada herkes dilediğince hoşça vakit geçirecek. Tire'de engelleri tek tek kaldırıyoruz. Bu mekanımız şimdiden Tüm Tireli hemşerilerimize ve engelsiz vatandaşlarımıza hayırlı olsun.

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2021, 16:29

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER