Eğitim Gönüllüleri Derneği kahvaltı düzenledi

Tire Yardım ve Eğitim Gönüllüleri Derneği, her ay burs ödemesi yaptıkları 60 öğrencinin Mart ayı burs ödemesi için, kahvaltı programı düzenledi.

Eğitim Gönüllüleri Derneği kahvaltı düzenledi
banner267

HABER: DİLEK AYVALI

Dernek Başkanı Lamia Bezci kahvaltı programında yaptığı konuşmada, “Hediyeler, sürprizlerin yapıldığı, aşkların en güzel şekilde dile getirildiği, ilişkilerin dönüm noktaları olarak kabul edildiği “Sevgililer günü” geldi çattı. Sevgililer günü her yılın 14 Şubat günü birçok ülkede kutlanan özel bir gündür. Sevginin olduğu yerde güneş batmazmış, güneşimiz hiç batmasın, Sevgililer günümüz kutlu olsun. Birbirimizi sevmek, hayatın çok daha güzel görünmesini sağlamak için yapılabilecek en kolay şeylerden biri siz değerli gönül dostlarımızı çok seviyoruz, derneğimiz için olmazsa olmazımız sizlersiniz. Bu güne mutlu başlama sebebimiz olduğunuz için teşekkür ediyoruz. Bu hayatta sizin gibi dostlara sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Ne pahalı mücevherler ne de güller. Sıcak bir tebessüm, sevgi dolu bir bakış ve peşinden gelen bir  “Allah razı olsun” sözü bizi dünyanın en mutlu insanı olmaya yetiyor. Sevgililer gününde hemen herkes sevgililerine veya eşlerine bugünün ruhu ile bütünleşen, karşı tarafa sevgilerini anlatan hediyeler verir. Biz de derneğimiz olarak siz değerli dostlarımız için bugüne özel, çantamızda fazla yer tutmayacak, ihtiyaç halinde çıkarıp alışveriş çantası olarak kullanabileceğimiz, güzel çantalar hazırladık” dedi.

Derneğin kahvaltı programına dernek üyeleri ve daimi detekçileri başta olmak üzere Cumhur İttifakı Belediye Başkan Adayı Selman İçelli’nin eşi Gülin İçelli, MHP Kadın Kolları Başkanı Sevil Sıkıcıkoğlu ve Millet İttifakı Tire Belediye Başkan Adayı Atakan Duran’ın eşi Necibe Duran da katıldı.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214