EGE PERLA’DAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ETKİNLİKLER

Tepe Emlak Yatırım yönetimindeki, İzmir’in öncü karma projesi Ege Perla, Dünya Kadınlar Günü’nü birbirinden güzel etkinlikler ile kutluyor.

EGE PERLA’DAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ’NE ÖZEL ETKİNLİKLER

Üreten kadınların başrolde olduğu Ege Perla etkinliklerinde ziyaretçiler; 3-6 Mart, 11.30-19.30 saatleri arasında “Tasarlayan Kadınlar Hediye Pazarı” ile tasarım hediye alternatiflerine ulaşabilecek. Butik pasta, kurabiye çeşitlerinden punch tasarımlara, el boyaması hediyelik eşyadan takılara kadar birçok seçeneğin yer aldığı hediye pazarı Ege Perla Giriş katta olacak.

5 Mart tarihinde 14.00 ve 16.00 saatlerinde iki seans olarak gerçekleşecek ücretsiz teraryum atölyesinde ise kadın katılımcılar yaratıcılığın keyfini çıkaracaklar. Kontenjanla sınırlı “Teraryum Atölyesi” B1 katta kadın katılımcılara ev sahipliği yapacak.

“Tasarlayan Kadınlar Hediye Pazarı” ve “Teraryum Atölyesi” ile ilgili detaylı bilgi Ege Perla sosyal medya hesaplarında.

Tepe Emlak Yatırım A.Ş. Hakkında

Bilkent Holding’in önde gelen şirketleri arasında yer alan ve 1996 yılında kurulan Tepe Emlak Yatırım A.Ş., Metro AG ve Carrefour gibi Avrupa'nın tanınmış şirketleri ile iş birliği yaparak bugüne kadar Türkiye'nin değişik bölgelerinde alışveriş merkezleri yatırımlarına imza atmıştır. Organize perakende sektöründe ilkleri başarmış ve birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş olan Tepe Emlak Yatırım, deneyimli kadrosuyla, varlık yönetimi, alışveriş merkezi ve ticari alanlarda sürdürdüğü kiralama, mimari tasarım, proje yönetimi ve konsept danışmanlığı hizmetlerini yüksek profesyonellik ve uzmanlık seviyesi ile tek çatı altında toplamaktadır.  Yenilikçi ve yaratıcı bakış açısıyla ziyaretçilerin içinde bulunmaktan keyif alacakları modern mekânlar yaratan Tepe Emlak Yatırım, hali hazırda İstanbul Anadolu Yakası’nda, 2002’den bu yana bünyesindeki ulusal ve uluslararası birçok marka ile en popüler alışveriş merkezlerinden biri olan TEPE NAUTILUS, Ankara’da kısa süre önce geçirdiği renovasyonun ardından 'Mutluluk Paylaştıkça Çoğalır' mottosuyla bünyesine gastronomi merkezi BİLKENT STATION’ı katarak ziyaretçilerine hem alışveriş yapıp hem de kaliteli zaman geçirebilecekleri yaşam alanları sunan BİLKENT CENTER, özgün mimarisi ve ilk açık hava konseptiyle Ankaralıların vazgeçilmez buluşma noktası, iş ve yaşam merkezi TEPE PRIME AVENUE, ulaşılabilir lokasyonu, rahat dolaşım alanı ile tercih edilen 365 AVM, AHLATLIBEL ATATÜRK PARKI, İzmir Körfezi’nin en güzel noktasında yer alan yarı açık konsepte sahip, şehrin ritmini ve eğlencesini içinde barındıran keyifli bir yaşam alanı İş GYO’ya ait EGE PERLA’nın varlık yönetimini yapmakta, İş Portföy Yönetimi A.Ş.’ye ait MANZARA ADALAR’ın ticari alanları ve İDO İstanbul Deniz Otobüsleri terminal ve gemilerindeki ticari alanlar için kiralama hizmeti vermektedir.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner284