DEMİRCİLİ MUHTARLIĞINDAN İFTAR

Ödemiş’in Demircili Mahallesi’nde Mahalle muhtarlığının öncülüğünde ilk kez mahalle meydanında iftar programı düzenlendi.

DEMİRCİLİ MUHTARLIĞINDAN İFTAR
banner267

Düzenlenen iftar programına Ödemiş İnönü Mahallesi Muhtarı ve Muhtarlar Derneği Başkanı Nihat Savuran, Akıncılar Mahallesi Muhtarı Erol Şen, Atatürk Mahallesi Muhtarı Tahir Silay, Hürriyet Mahallesi Muhtarı Recep Yeşiltaş, Veliler Mahallesi Muhtarı Ahmet Emirtaş, Süleymanlar Mahallesi Muhtarı  Hüsnü Savur, CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, AK Parti Ödemiş İlçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, MHP Ödemiş İlçe Başkanı İsmail Poyraz, Ödemiş Ülkü Ocakları Başkanı Turgay Dalcı, Ödemiş vergi Dairesi Müdürü Ümit Ağdacı, Ödemiş Tapu Müdürü Ethem Yalçın, Ödemiş Belediye Meclis üyeleri katıldılar.

Demircili Mahallesi Muhtarı Ülkü Coşkun, “Demircili Mahallesi olarak daha önce Mahalle sakinlerimizin yaptığı iftar programımızı bu kez Muhtarlığımız öncülüğünde hayırseverlerimizin katkılarıyla muhtarlığımız adına gerçekleştirdik. Bu güzel iftar programımıza katkı sağlayan başta hayırseverler olmak üzere Mahalle sakinlerime ve programımıza katılan herkese teşekkür ediyorum. Muhtarlık olarak düzenlediğimiz bu iftar programımız inşallah ilerideki günlerde daha da geniş katılımlı olarak gelenek haline gelir” dedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mayıs 2019, 15:02

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214