Delibalta’dan Aday Değerlendirmesi

İzmir’de düzenlenen AK Parti Belediye Başkanlığı aday tanıtım toplantısında Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Ödemiş Belediye Başkan adaylığı için Ödemişli işadamı Mimar Münir Bezmez’in adının açıklanması sonrası AK Parti Ödemiş ilçe Başkanı Ramazan Şerif Delibalta tarafından bir değerlendirme yapıldı.

Delibalta’dan Aday Değerlendirmesi
banner267

HABER: SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

AK Parti Ödemiş Belediye Başkanı Ramazan Şerif Delibalta, “5 Ocak Tarihinde Cumhurbaşkanımız Sayın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımlarıyla İzmir Halkapınar Spor Salonunda yapılan muhteşem bir şölenle başta İzmir Büyükşehir Belediye Başkan adayımız ve içinde Cumhur ittifakı adaylarının da bulunduğu 30 İlçemizin belediye adayı açıklandı.

AK Parti genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan, Ödemiş belediye başkanı olarak mimar Münir Bezmez’i halkımıza tanıttı. Bizler AK Parti ve Cumhur ittifakı olan ortağımız MHP ile birlikte Ödemiş’te AK Belediyeciliğe devam edeceğiz. 1 Nisan’dan İtibaren İzmir’e gönül Belediyeciliği ile gönül dostluğu kurarak, halkımıza hizmet vermeye başlayacağız. Allah’ın izniyle halkımızın teveccühü ile 31 Mart gecesi İzmir Büyükşehir Belediye başkanlığı ve Ödemiş Belediye başkanlığını alarak yolumuza devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde de aday tanıtım toplantısını gerçekleştirerek Belediye Başkan adayımızı tanıtacağız” dedi.

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214