Cumhuriyetçi Gençlikten Soyer’e tam destek

CHP Ödemiş Gençlik Kolları Başkanı Özgür Günlü, Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce’nin, İBB Başkanı Tunç Soyer’e yönelik sert açıklamalarının ardından yazılı bir açıklama yaptı.

Cumhuriyetçi Gençlikten Soyer’e tam destek

HABER:DİLEK AYVALI

Açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Sayın Vekil İnce, CHP'nin gençlik kolu başkanlığından bu yana bir çok  ayrı makamlarda görev almış ve  yıllarca vekillik yapmış birisiniz. En sonunda da partimiz sizi öyle bir yere layık gördü ki, Cumhurbaşkanı Adayı yaparak sizi bir yandan ödüllendirdi.

Ancak siz kaybetmenin verdiği rahatsızlıkla yeni bir parti oluşumuna gittiniz. Parti kurmakla kalmayıp yıllarca aile olduğunuz Cumhuriyet Halk Partisine Tabela partisi dediniz.

Tüm bu açıklamalara rağmen yıllardır partimize olan emeğinizi hiçe saymayıp, öfkemizi içimizde yaşadık.

Ayrıca partinizin ileri gelenlerinin de bazı açıklamaları talihsiz olmuştur, ilk seçimde İzmir'de birinci parti çıkacağınız söylemleri bizleri güldürmüştür, hedefe odaklanmak her daim iyidir fakat hayallerle yaşanmaz. İlçe kongrelerinizdeki 15-20 kişilik atamalı yöenetimle CHP'nin kalesi olan İzmirimiz ne düşüncesinden ne de ideolojisindenaslan vazgeçmez.

Fakat tüm bunlara rağmen seçilmiş Belediye başkanımız Sayın Tunç Soyer'e olan yaklaşım ve üslubunuz biz Cumhuriyetçi gençlerin susacağı son nokta oldu.

Cumhuriyetin kalesi olan güzel  İzmir'de her daim Sayın Tunç Soyer'in yanında olduğumuzu bildirmek isteriz.”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214