CHP Ödemiş’ten aşure hayrı

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı Muharrem ayı ve 30 Ağustos Zafer Bayramının 99. Yılı dolasıyla Ödemiş Salı Pazarında Aşure hayrı gerçekleştirdi.

HABER:SÜLEYMAN GÜLEROĞLU

Salı Pazarında gerçekleştirilen aşure etkinliğine CHP ilçe örgütünün yanı sıra Ödemiş Belediye Başkanı Mehmet Eriş, İYİ Parti Ödemiş İlçe Başkanı Güven Kılıç ve yönetimi katıldılar.

CHP Ödemiş İlçe Başkanı Hamdi Halis, “Ödemiş CHP İlçe örgütü olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlama etkinliklerimiz devam ediyor. Sabah Atatürk anıtında yapılan tören ve şehitlik ziyaretinin ardından bugün burada 30 Ağustos Zafer Bayramı ve şehitlerimiz için aşure ikramımızı gerçekleştirdik. 30 Ağustos zafer bayramında başta Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm şehitlerimizin anısını yaşatmak istiyoruz. Ulus olarak geçmişimizi unutmadan Türk ulusunun yaşadığı vatan uğruna yakılan ve verilen her canın karşılığında onları bu özel günde değil her gün anıyoruz. Ama bugüne özel bir etkinlik gerçekleştirdik. Yine saat 18.00'de de Atatürk anıtına çelenk koyma ve bir basın açıklamamız gerçekleşecek. Bu topraklar için bu güne kadar canlarını veren tüm şehitlerimizin anısını yaşatıyoruz. Ve onlara şükranlarımızı sunuyoruz”

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214