CHP Ödemiş Kadın Kolları Mahalle ziyaretlerinde kadınları dinliyorlar

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Kadın Kolları, düzenlediği mahalle gezileri ile vatandaşlar ile bir araya geliyor. Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü kadın kolları üyeleri Ödemiş’te sokak ziyaretleri yapıyor, kapı önünde oturan kadınlarla sohbet ediyor.

CHP Ödemiş Kadın Kolları Mahalle ziyaretlerinde kadınları dinliyorlar

Pandemi sürecinde vatandaşın her daim yanında olmaya çalışan CHP Ödemiş Kadın Kolları bu kez de mahalle mahalle gezerek kadınlarla sohbet ediyor, maske hediye ediyor.

Cumhuriyet Halk Partisi Ödemiş Kadın Kolları Başkanı Ayşen Kaya Görgülü, “Bizler bulunduğumuz konum itibari ile bu zorlu süreçte vatandaşımızın yanında olmaya, elimizden geleni yapmaya çalıştık. Pandemi süreci devam ediyor. Kadın kolları olarak sokakta oturma kültürüne devam eden kadınlarımızı ziyaret ederek onların sorunlarını dinleme karar aldık. İlk olarak Umurbey Mahallesinden başladık. Muhtarımız Hatice Acar Çavdar ile birlikte sokak sokak gezerek kadınlarımızla bir araya geldik. Kendilerine maske hediye ettik.  Notlarımızı aldık, sorunları gerekli yerlere ileteceğiz. Bize destek veren başkanımız Mehmet Eriş, muhtarlarımız ve partimizin çalışkan emektar kadınlarına teşekkür ederim. Ziyaretlerimiz devam edecek” dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Temmuz 2020, 20:17

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Üye değilseniz hemen üye olun veya giriş yapın.

SIRADAKİ HABER

banner214

banner257

banner227

banner234